Çarşamba , 16 Haziran 2021
Ana Sayfa » 2014 » Gelecek Programdan Seçmeler

Gelecek Programdan Seçmeler

kolajnew

Ammar: Cin Tarikatı

Yönetmen: Özgür Bakar
Tür: Gerilim, Korku
Yapım Yılı: 2014 (70 dk)
Vizyon Tarihi: 21 Mart 2014 Cuma

Özet
Feride, sevgilisi, ev arkadaşı ve arasını yapmayı düşündüğü Barkın ile hafta sonu bir dağ evine gitmeye karar verirler. Fakat istenmeyen sürpriz misafir Canan’ın gelmesiyle yolculuk gergin başlar. Bu klasik başlangıç daha önce şahit olmadığımız türden bir bulmacaya Feride’nin gözünden bizi davet eder. Birbiri ardına gelişen korkunç olaylar başta Feride olmak üzere herkesi içinden çıkması imkânsız olan, adeta bir labirentin içine hapseder.

Hazine Avcıları  (The Monuments Men)

Yönetmen: George Clooney
Tür: Komedi, Drama, Tarih
Yapım Yılı: 2014 (118 dk)
Vizyon Tarihi: 21 Mart 2014 Cuma

Özet
Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney’nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor

 

Soğuk

Yönetmen: Uğur Yücel
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2013
Vizyon Tarihi: 21.03.2014

Özet
Türkiye’nin sınır şehri Kars. Üç Rus kız kardeş bir pavyonda çalışmaktadır. Hayatında karısından başka bir kadın bilmeyen bir tren yolu işçisi kızlardan en küçüğüne aşık olur. İşçinin erkek kardeşi şehrin belâlılarından biridir. O da 3 kız kardeşin etrafında dolaşmaktadır. Ruslardan en küçüğü İrina’nın ülkesine dönmeye birkaç günü kalmıştır. Bundan sonrası kızların ve yol işçisi aşığın istediği gibi gitmeyecektir.

 

Non-Stop

Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim
Yapım Yılı: 2014 (106 dk)
Vizyon Tarihi: 21.03.2014

Özet
Yönetmen Jaume Collet-Serra ve aksiyon sinemasının yıldızlarından Liam Neeson’ın tekrar buluştuğu Non-Stop, havada geçen aksiyon dolu bir macera. Kimin suçlu kimin masum olduğunun film içinde belirsizliğe karıştığı Hitchcockian bir aksiyon olarak nitelenen filmde Neeson, Hava Kuvvetleri’nden emekli bir askeri canlandırıyor ve uçakta uçan 200 yolcunun hayatı şimdi onun ellerinde.

Bir de Buna Bakalım

Bu Haftanın Vizyonundan: 3 Tür 3 Film

Pixels Komedi ve aksiyon türündeki Pixels, insanların oynadığı bilgisayar oyunlarını oldukça yanlış yorumlayıp savaş ilanı …

Bir Cevap Yazın