Ana Sayfa » Aksiyon » Underworld: Blood Wars Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Underworld: Blood Wars Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

2003 yılında Underworld / Karanlıklar Ülkesi filmi ile başlayan seriye; 2006 yılında Karanlıklar Ülkesi: Evrim, 2009 yılında Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi, 2012 yılında da Karanlıklar Ülkesi: Uyanış dahil oldu.

Serinin beşinci filmi olarak da Underworld: Blood Wars 2017 yılında gösterime girecek. Ilk olarak Ekim 2016 olarak duyurulan  vizyon tarihi geçtiğimiz günlerde ertelendi.

Vampirler ile kurt adamlar arasındaki bitmez tükenmez savaşı anlatan seride, bir de güzeller güzeli vampir Selene ile kurt adam ve vampir melezi Michael’ın yasak aşkı ve tabi ki bu aşkın getirisi olan bir çok problem var.

image

Gotik bir çizgi roman görselliğinin perdeye yansıtılmış hali olan filmin yarattığı bu atmosfer dünyada büyük bir hayran kitlesinin oluşmasını sağlayarak bir nevi filmin seriye dönüşmesine de şans tanıdı.

Filmin yönetmen koltuğunda Anna Foerster otururken başrollerde ise; Kate Beckinsale (Selene), Lara Pulver, Theo James ve Charles Dance yer alırken Selene’nin aşkı Michael’ı canlandıran Scott Speedman ise ilk iki filmden sonra finalde de bulunmuyor.

Bir de Buna Bakalım

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Puanı Kaç? Hangi Yılda Çekildi?

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Nedir? DC evrenini geniş bir biçimde beyaz perdeye aktarımının …

Bir Cevap Yazın