Ana Sayfa » Dizi » Sense 8 İçin Minik Bir Müjde

Sense 8 İçin Minik Bir Müjde

Dünyanın en büyük online yayın platformlarından biri olan Netflix’te iki sezondur yayınlanan ve düzgün bir final olmaksızın iptal kararı alınan Sense 8 için küçük de olsa müjdeli bir haber geldi. 13 ülke ve 16 şehirde yapılan çekimlerden dolayı zorluklar yaşanıldığı gerekçesiyle bitirilen dizi, 2 saatlik bir final bölümü ile önümüzdeki sene içinde ekrana gelecek.

Dizinin yaratıcılarından Lana Wachowski resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Hayatımda hiçbir proje için bu kadar çalışmadım, bu yüzden Sense8’in iptali beni kahretti. Benim ve Netflix’in (inanın bana, onlar da diziyi sizin çok sevdiğiniz kadar seviyordu fakat sayısız sorun ortaya çıktı) size verecek güzel bir haberi var. Gelecek sene yayınlanacak iki saatlik özel bir bölümle final yapacağız. Tüm bu deneyim bana hayatın tahmin edilemeyeceğini öğretti.” dedi.

Birbiriyle zihinsel olarak bağlantı kurabilen, dünyanın farklı şehirlerinde yaşayan ve birbirinden tamamen farklı 8 kişinin hikayesini gerçekçi ve kendine has üslubuyla ele alan dizide başrolleri; Jamie Clayton, Max Riemelt, Aml Ameen, Miguel Angel Silvestre, Brian J Smith, Tina Desai, Bae Doona, Tuppence Middleton ve Daryl Hannah paylaşıyorlar.

Bir de Buna Bakalım

Netflix’in İkinci Türk Dizisi Hamlesi Beren Saat’li Atiye Oldu

Hakan: Muhafız ile ilgili başarıdan memnun olan Netflix , ikinci bir Türk dizisini daha ekranlara …

Bir Cevap Yazın