Ana Sayfa » Dizi » Mutlaka Yalnız İzlenmesi Gereken 10 Mükemmel Korku Dizisi

Mutlaka Yalnız İzlenmesi Gereken 10 Mükemmel Korku Dizisi

Gecenin bir yarısı tek başınıza “hangi diziyi izlemeye başlasam?” diye düşünüyorsanız, işte tam size göre bir liste. Çünkü bence korku filmleri veya dizileri kesinlikle yalnız izlenmeli. İzlerken, korku türünü sevmeyenlerin ortamı yumuşatmak adına yapacakları sulu şakalar yüzünden tüm zevkimiz kaçmamalı. Bu durumu yaşayanlarınız kesin vardır ve bana hak verecektir. Neyse konumuza dönelim…

maggie

Çok fazla korku dizisinin yapılmadığı dizi sektöründe içinde biraz olsun korku unsurları geçen ve son dönemin en popüler yapımlarına göz atmaya karar verdim. Takip ettiğimiz pek çok dizi de aslında korku unsurlarına rastlıyoruz fakat bir korku dizisi olarak izlemiyoruz. Daha çok gerilim ve macera ağırlıklı olabiliyorlar. Bu durumdan saf korku türünde olanları azat ediyorum elbette. Korku dizileri listemizde, eğer izlemediyseniz ilk üç diziye kesinlikle bir şans verin derim.

The Strain

10- The Strain

 

The Originals
9- The Originals

 

Grimm
8- Grimm

 

The Vampire Diaries
7- The Vampire Diaries

 

Penny Dreadful
6- Penny Dreadful

 

Teen Wolf
5- Teen Wolf

 

Supernatural
4- Supernatural

 

hannibal
3- Hannibal

 

American Horror Story
2- American Horror Story

 

The Walking Dead
1- The Walking Dead

Bir de Buna Bakalım

Yaz Korkusu: Midsommar

Son yılların en iyi korku filmlerinden, Sundance ödüllü Hereditary’nin yönetmeni Ari Aster’ın yeni filmi Midsommar …

Bir Yorum

  1. the Walking Dead? Hem de ilk sırada? Kesinlikle dram türünde, birkaç zombi sahnesi dışında bir şey yok. Lost bile daha adrenalinli. Hannibal’ın filmi olsaydı kabul, ama dizisi kesinlikle korku içermiyor. Tüm liste içinde tek makul seçenek var, o da American Horror Story. Zorlanırsa belki the Strain.

Bir Cevap Yazın