Ana Sayfa » Bilim Kurgu » Kaptan Amerika Hayranlarına Güzel Bir Haber

Kaptan Amerika Hayranlarına Güzel Bir Haber

Marvel kahramanlarından Kaptan Amerika, Nisan ayında ikinci filmi ile dönüş yapıyor. “The Winter Soldier” ismi verilen filmin resmi fragmanı gösterime girdi.

Filmde Chris Evans’a Scarlett Johansson ve Sebastian Stan eşlik ediyor. Modern dünyaya alışmakta zorluk çeken kahramanımız tahmin edeceğiniz gibi, Sovyet ajanı olarak bilinen “The Winter Soldier” ile karşı karşıya geliyor.

Diğer tüm Marvel filmlerinin aksine bu filmde görsel efektler mümkün olduğunca minimize edilmeye çalışılmış. Ayrıca filmin başrol oyuncularından Sebastian Stan (The Winter Soldier) rolüne hazırlanmak için 5 ay boyunca fiziksel çalışma ve tarihi araştarmalarda bulunduğu bildiriliyor.

Chris Evans ve Scarlett Johansson’un dördüncü kez aynı filmde rol aldığını da hatırlatmak istiyorum. Bunlar “The Perfect Score”, “The Nanny Diaries” ve “The Avengers”. Böylece 2004 yılındaki ilk filmden 10 yıl sonra yine bir başka filmde bu ikiliyi sinemalarda izleyebileceğiz.

Filmde bir başka başrol oyuncusu da Cobie Smulders. Yani “How I Met Your Mother”ın Robin’i. “The Avengers”da da Maria Hill rolünde izlediğimiz Cobie Smulders Marvel ekibi tarafından beğenilmişe benziyor. 2015 yılında sinemalarda olucak “The Avengers: Age of Ultron” filmindeki Maria Hill rolünü de canlandırıyor olucak.

Amerika’da ki gösterim tarihi 4 Nisan 2014 olan filmin fragmanına bir göz atalım…

Bir de Buna Bakalım

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Puanı Kaç? Hangi Yılda Çekildi?

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Nedir? DC evrenini geniş bir biçimde beyaz perdeye aktarımının …

Bir Cevap Yazın