Ana Sayfa » Gerilim » Jessabelle (2014)

Jessabelle (2014)

Günümüzde kaliteli ve iliklerimize kadar korkutacak bir film nedense artık çekilemezken 2014 Yapımı IMBD puan 5,4 olan Jessabella bu yoklukta güzel geldi.

jessabella

Korku ve heyecandan sahnelerindeki anı çıkışların biraz daha artırılabileceği filmi izlediğinizde size bir yerlerden tanıdık gelme ihtimali var. Biraz karma bir senaryo olmuş . Sıkıntı değil elbette 🙂

Sevgilisi ile beraber aynı eve taşınmak için yola çıkan ve bu sırada hamile olan Jessi korkunç bir trafik kazası geçirerek sevgilisini ve bebeğini kaybeder. Kendisi de bir dizi ameliyatlardan sonra belirli bir süre tekerlekli sandalyeye mahkum kalır.

jessabelle-2014-2

Annesi Jessi’yi yeni doğurduktan sonra kanserden dolayı ölüyor. Babasından başka hayatta kimsesi kalmayan Jessi yıllar sonra Lousiana daki babasının yanına gelir .

Herşey başta normal gibi giderken yatağının altında annesinin ona hamile iken çektiği kasetleri bulması ve evdeki kötü ruhun onunla uğraşması ile tersine döner.

Kötü ruh ondan ne istemektedir amacı sadece öldürmek miydi acaba? Tekerlekli sandalye ye bağlı olan bir kız bunlar ile nasıl başa çıkabilecek iste bunların cevapları filmde gizliiii :))

 

Bir de Buna Bakalım

Netflix’in İkinci Türk Dizisi Hamlesi Beren Saat’li Atiye Oldu

Hakan: Muhafız ile ilgili başarıdan memnun olan Netflix , ikinci bir Türk dizisini daha ekranlara …

Bir Cevap Yazın