Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » İyi Hissettiren 10 Güzel Film

İyi Hissettiren 10 Güzel Film

Bazı filmler vardır insanı gerçekten de iyi hissettirir. Film boyunca hayallere dalar ve mutlu mutlu hiç bir şey düşünmeden kafamızı yormadan filmi seyrederiz. Bu tarz filmlere “iyi hissettiren filmler” diye ayrı bir kategori açmak lazım.

Kafamı Yormayan Bir Film Olsun

“Artık düşündüren, kafamı yoran bir film izlemek istemiyorum” diyorsanız, sizin iyi hissettiren bir filme ihtiyacınız var demektir. Herhangi bir komedi filminin sizi güldürüp güldüremeyeceğini de bilemezsiniz. Yapmanız gereken aşağıdakilerden birini seçip izlemek olacaktır…

1- Forrest Gump 1994

Yıllar geçiyor ancak Tom Hanks hala günümüzde muhteşem filmlere imzasını atıyor. Forrest Gump da onun şaheserlerinden bir tanesi ve sizi hem dinlendirecek hem de iyi hissetirecek filmlerin başında geliyor.

2- Chocolat 2000

Çikolatayı sevmeyen var mı?

3- Up 2009

Animasyon diyince akla gelen en keyif veren yapımlardan biri de elbette “Up”.

4- WALL-E 2008

Biraz romantizm, biraz komedi, biraz bilim kurgu ile yapılan efsanevi animasyon duygularımızı sadece iki saatte en insancıl seviyeye getiriyor.

5- Home Alone 1990

Baştan sona iyi hissettiren muhteşem bir komedi filmi. Televizyon kanallarında çok gösterildi ancak bu küçük çocuğun maceralarını izlemediyseniz hemen izleyin derim.

6- Stardust 20007

Kendini iyi hissetmek isteyenler için listede bir de fantastik macera olsun dedim ve Stardust’ı bu koltuğa layik gördüm.

7- Back to the Future 1985

İyi insan Marty McFly sanki ailemizin bir parçası olmuştur 90’lı yıllarda. Onu da bu listede onurlandırarak hakkını vermek gerekiyordu.

8- Amelie 2001

Asosyal kızımız Amelie’nin hayatı tam bir iyi hissettiren film klasiği.

9- Sing Street 2016

Ve yenilerden bir film, evet! Bu liste biraz eski filmlerle doldu o yüzden biraz kadroyu gençleştirmek istedim. Sing Street’i hemen açıp izliyorsunuz, başka bir şey demiyorum…

10- School of Rock 2003

Rock müzik sevseniz de sevmeseniz de Jack Black sizin tüm moralinizi düzeltecek.

Aklınıza gelen ve sizi iyi hissettiren başka filmler varsa yorumlarınızı bekliyorum…

Bir de Buna Bakalım

2017’nin Google’a Arattıkları

Dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen arama motoru olan Google, geride bırakmaya hazırlandığımız …

Bir Cevap Yazın