Çarşamba , 16 Haziran 2021
Ana Sayfa » Drama » Fargo Filmi Dizi Oldu

Fargo Filmi Dizi Oldu

1996 Yılının 2 oscarlı filmi Fargo, Fx kanalı tarafından dizi olarak 2014 yılında yayına başladı. İlk bölümü çok beğenilen dizinin “Breaking Bad” tarzındaki çekimleri olumlu eleştiriler alıyor. Başrolünde Billy Bob Thornton’u izleyeceğimiz dizi 15 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başladı ve her Salı günü gösterimde olacak.

Fargo, 10 Bölüm olarak belirlenen açılış sezonuna çok başarılı bir giriş yaptığını söyleyebiliriz. Daha ilk bölümden güzel bir dizi olacağının sinyalleri alınıyor. Bu hafta üçüncü bölümü yayınlanacak olan dizi suç ve drama türünde olsa bile komedi öğeleri de taşımakta.

Coen kardeşlerlerin tam bir baş yapıtı olan filminin dizi haline getirilmesinden eminim sizlerde memnun kalacaksınız. Ayrıca “Saul Goodman”ı gördüğünüzde şaşırmayın, Bob Odenkirk’u bu dizide de izleyeceğiz ve daha pek çok dizi ve filmden tanıdık yüzler karşımıza çıkıyor olacak.

Sonuç olarak yepyeni ve izlemeye değer bir dizimiz daha olduğunu söyleyebiliriz, yeni bölümlerini de merakla bekliyoruz.

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

Bir Cevap Yazın