Ana Sayfa » 2016 » Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminden Fragmanlar

Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminden Fragmanlar

Harry Potter serisinin yaratıcısı J.K.Rowling’in 2001 yılında takma bir isim kullanarak ve geliri bir hayır kurumuna bağışlansın diye yazdığı Fantastic Beasts and Where to Find Them / Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunur? kitabı, 3 filmlik bir seri olarak sinemaya uyarlanıyor. Son yıllarda moda olduğu üzere muhtemelen son film de iki bölüm halinde karşımıza gelir ve bizi şaşırtmaz.(!)

fan3

Filmleri Harry Potter filmlerinden de hatırlayacağımız David Yates yönetirken, Warner Bros. yapımcıları filmlerin senaryosunu ise tamamen J. K. Rowling’e emanet ediyorlar. Film, Harry Potter dünyasının Londra yerine 1920 New York’unda geçeni bir bakıma. Amerika’nın sihirli dünyasını ve büyülü yaratıkları anlatacak bize; önce var olan sonra toplanan ve tekrar kaybolup bulunmaya çalışılan büyülü yaratıkları…

fan2

Başrolleri Eddie Redmayne, Ezra Miller, Ron Perlman, Katherine Waterson, Dan Fogler, Alison Sudol, ve Colin Farrell’ın paylaştığı filmler sırasıyla Kasım 2016, 2018 ve 2020’de vizyonda olacaklar.

Bir de Buna Bakalım

Natalie Portman’lı Lucy in The Sky’dan İlk Fragman

Fargo dizisinden hatırlayacağınız Noah Hawley‘nin ilk uzun metraj projesi olan Lucy in The Sky için …

Bir Cevap Yazın