Ana Sayfa » Drama » Çok Satan Serinin Uyarlaması İçin Efsane Kadro

Çok Satan Serinin Uyarlaması İçin Efsane Kadro

Yazar Azra Kohen’in 2013-2015 yılları arasında 3 kitap olarak yayınlanarak büyük sansasyon yaratan ve çok satan serisi Fi-Çi-Pi Ay Yapım tarafından diziye uyarlanıyor. Henüz netlik kazanmadı ancak dizinin ilk özgün dijital dizi projesi olması ve Doğuş Yayın Grubu bünyesinde bulunan PuHu isimli platformda yayınlanması bekleniyor. Her bölümü 60 dakikadan oluşacak olan 13 bölüm halinde hazırlanan dizinin yönetmeni Mert Baykal.

Dizi için belirlenen kadro ise son dönemin en başarılı genç oyuncularını barındırıyor. Mehmet Günsür, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç yapım için yakın zamanda kamera karşına geçecekler. Günsür kitabın baş kahramanı psikolog Can’a hayat verirken, onun büyük aşkı dansçı rolünde ise Serenay Sarıkaya olacak.

Davranış Bilimleri uzmanı olan ve kitaplarında Akilah mahlasını kullanan Kohen bu seride; büyük bir karmaşa içinde olan dünyada, insanoğlunu içsel yolculuğuna çıkması için teşvik ediyor. Ruhen ve bedenen arınmanın ipuçlarını veriyor.

Toplamda yaklaşık 2 bin sayfalık kitabın 13 bölüm halinde nasıl senaryolaştırılabildiğini oldukça merak ediyorum; bakalım izleyip göreceğiz.

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

Bir Cevap Yazın