Ana Sayfa » Bilim Kurgu » Çılgın Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) 2015 Film Yorumu

Çılgın Max: Öfkeli Yollar (Mad Max: Fury Road) 2015 Film Yorumu

Yaz  dönemine girmeye hazırlanan sinema salonları için uzun bir arayı  krem  karamel tadında  karşılamak için vizyona girdi sanki Mad Max. Klasik versiyon filmlerinin ötesinde teknoloji ve  efekt zenginliği ile güzel bir görsel şölen.

madmax

Mad Max Fury Road filmi serinin dördüncü filmi  ama sanki yeniden yaratılmış. İzlerken Mel Gibson’un genç ve masum  halini satır aralarında aramak ; nostalji yaşamak gibi beklentileriniz yoksa keyifli saatler geçirmeniz garanti bu yapımda.

Film bildiğiniz mad max hikayesindeki gibi  yolarda geçen kan savaşını anlatıyor. Kimlerin sağ çıkabileceği belli belirsiz yine. Fütüristtik dünya kurgusunda bilim kurgu tarzını seven herkes için kaçırılmaması gereken bir film. Senaryo,  özgün yapımların yanında son zamanlarda  yaygın olarak çekilen versiyon filmleri  kategorisine giriyor. Ancak bu kategori içerisinde de adeta parlıyor her anlamda göz dolduruyor. Görsel efektler mükemmele yakın. Oyuncular çok  başarılı…

madmax2

George Miller’ın yönettiği film sanatçının  ikinci büyük projesi. Bence şimdilik en iyi projesi. Gelecekte daha iyi yapımlar ile yönetmeni keyifle izleyeceğimizin sinyaller çok güçlü. Film , teknolojinin geldiği son noktayı görmek, efektler ve daha fazlasının izlemek ve baş kahramanları canlandıran  Tom Hardy, Charlize Theron oyunculukları için sinema severlerin mutlaka izlenmesi gereken yapıtlar arasında. Kaçırmamanızı öneririm.

İyi seyirler

Bir de Buna Bakalım

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Puanı Kaç? Hangi Yılda Çekildi?

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Nedir? DC evrenini geniş bir biçimde beyaz perdeye aktarımının …

Bir Cevap Yazın