Ana Sayfa » Komedi » Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) 2013

Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) 2013

Animasyon filmleri bildiğiniz gibi hem büyüklere hem de küçüklere hitab ediyor. Bu tür filmlerin bütçeleri de izlediğimiz pekçok filmden fazla olabiliyor. Çılgın Hırsız 2 filminin bütçesi ise dudak ısırtacak cinsten, tam 76 milyon dolar. Hiçbir artist olmadan sadece animasyona bu kadar bütçenin ayrılması ortaya seyretmesi zevkli filmler çıkarıyor.

İlk filmini oldukça beğendiğimiz Çılgın Hırsız Gru (Steve Carell), ikinci filmde karşımıza aile babası olarak çıkıyor ve bu sefer kötülükere karşı savaşıyor. Filmin hikayesi biraz basit kalmış görünebilir ama bu bir çizgi film sonuçta. Çok daha basit olaylar üzerine yüz milyon dolarlara çevirilen bir sürü filmi düşünüce, Çılgın Hırsız 2 onların yanında başarılı görünüyor.

Pazar sabahı uyanıp güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra ailenizle beraber sinemaya gidip filmin keyfini çıkarabilirsiniz. Minionların bu filmde daha çok kullanılmasıyla komedi oranı da biraz yükseltilmiş. Agnes’in sevimliliği ise apayrı bir çekicilik katıyor filme. Bu kadar tatlı bir karakteri yaratanları tebrik etmek lazım doğrusu. Agnes’in ablaları Margo ve Edith’de onun kadar başarılı karakterler olmuş. Kısacası yaşınız ne olursa olsun izlenilesi bir film Çılgın Hırsız 2.

76 milyon dolarlık film şu ana kadar 300 milyon doları aşan bir hasılat yapmış durumda. Yapımcıların da bu durumdan oldukça memnun olduklarını tahmin ediyorum. 4 Ekim’den itibaren ülkemizde gösterimde olan film aslında Amerika’da 3 Temmuz’dan beri sinema salonlarında gösterimde. Yaz tatilinde çocukların sinemaya daha az gitmesinden dolayı yapılan bir seçim olabilir.

Bir de fragmanı izleyelim…

Bir de Buna Bakalım

Nostaljik Bir Dönüş : Taş Devri

Bir Hanna Barbera klasiği olan ve 1960-1966 yılları arasında televizyonda çizgi film olarak yayınlanmış , …

Bir Cevap Yazın