Ana Sayfa » Komedi » Bu Nasıl Aile (We’re the Millers) 2013

Bu Nasıl Aile (We’re the Millers) 2013

Fazla düşüncelere kapılmadan, sinir stres yaşamadan, rahat bir film izlemek istiyorsanız eğer Bu Nasıl Aile aradığınız film olabilir. Ailecek izlenemeycek olan filmde bazı sahneler çok abartılı olsa da eğlendiriyor. Çok fazla beklentiye girmeden izlediğimden olabilir ancak beklediğimden daha iyi bir yapım olmuş.

Başı büyük derde giren küçük çaptaki bir uyuşturucu satıcısı olaydan paçayı kurtarmak için bir aile yaratır. Görevi ise Meksika’dan Amerika’ya kaçakçılık yapmaktır. Seyirciyi çok fazla sıkıntıya sokmadan küçük espirilerle başlayan Bu Nasıl Aile komedinin dozunu yavaş yavaş arttırıyor. Filmin başlarında biraz sıkılırsanız sakın hemen vazgeçmeyin.

Daha önce pek çok filmde izlediğimiz Jennifer Aniston bu sefer Jason Sudeikis’e eşlik ediyor. Komedi filmlerinin başarılı iki isminin bir araya gelmesi filmin gişelerde de iyi hasılat yapmasına neden olmuş. Yaklaşık 26 milyon dolara mal olan film 150 milyon dolarlık hasılat yapmış durumda.

Efsane dizi Friends’in oyuncularından olan Jennifer Aniston’a film ekibi güzel bir şaka yapmış. Bunu elbette anlatmayacağım ancak bu şakanın Friends dizisinin tema parçası The Rembrandts’ın “I’ll Be There For You” parçası ile yapıdığı detayını vermeden geçemiycem.

Filmde “Dexter” dizisine de göndermeler bulunuyor. Ayrıca, Dexter’ın kurbanlarından Matthew Willig (One Eye) ve Mark L. Young (Scottie P) filmde rol alıyor. Yani Bu Nasıl Aile, Dexter hayranlarının da seveceği bir film.

Genel olarak başı ve sonu belli bir film elbette sonunda neler olacağını tahmin edebiliyorsunuz, ama öyle mi bitiyor bilinmez 🙂 Açıkçası çok beğeneceğimi tahmin etmeden izledim ama bir çok sahnesinde gülmekten kendimi alamadım ve gayet başarılı buldum. Pişman olmayacağınız eğlenceli iki saat geçirebileceğiniz günlük güzel bir film izlemek isteyenlere tavsiye olunur.

Bir de Buna Bakalım

Netflix’ten Bright, Orklar ve Biz

22 Aralık’ta gösterime giren Netflix orjinal filmi Bright için Netflix Türkiye tarafından Türkiye’de geçen eğlenceli …

Bir Cevap Yazın