Ana Sayfa » Aksiyon » Assassin’s Creed Filmi için Beklenen Fragman Geldi

Assassin’s Creed Filmi için Beklenen Fragman Geldi

Ubisoft tarafından çıkarılan ve oyunu kadar yayınlanan oyun tanıtımlarının da tüm dünyada milyonlarca fanatiği olan Assassin’s Creed filmi için heyecanla beklenen fragman nihayet gün yüzüne çıktı. İlk olarak Mayıs 2015 olarak ilan edilen gösterim tarihi zamanla sürekli değişerek yılan hikayesine dönse de umuyoruz 21 Aralık 2016’da filme kavuşuruz.

15. yy. İspanyası’nda geçen filmde kahramanımızın Abstergo şirketiyle olan macerasını izleyeceğiz ki; filmin senaryosu oyunun ekseninden çıkmadan Michael Lesslie’nin orijinal hikayesinden yola çıkılarak yazılmış. Özet olarak; Desmond isimli bir barmen, ne olduğunu bilmeden büyük bir şirket tarafından kaçırılır. Atalarının anısını canlandırması için kendisi Animus adlı bir makineye bağlanmıştır. Şirketin amacı ise bu makine ile Desmond’ın Suikastçı atalarının anılarını canlandırarak şu anki döneme ait düşmanlarına karşı kullanabilecekleri çok güçlü ve tehlikeli eserlerin yerini öğrenmek ve onları geri almaya çalışmaktır. Atalarının anısını canlandırması sayesinde, onların dövüş sanatları da kendi damarlarına işleyecektir.

Filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel var. Başrolleri ise Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Michael K. Williams, Brendan Gleeson paylaşıyor.

Bir de Buna Bakalım

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Puanı Kaç? Hangi Yılda Çekildi?

Justice League: Adalet Birliği Filminin Konusu Nedir? DC evrenini geniş bir biçimde beyaz perdeye aktarımının …

Bir Cevap Yazın