Ana Sayfa » Genel » 2015 İçin Heyecanlandıran 5 Film

2015 İçin Heyecanlandıran 5 Film

1- Crimson Peak

Yönetmen koltuğunda Guillermo del Toro’nun olduğu korku filminin senaryosu da yönetmene ait. Değişik bir Hallowen yaklaşımında olan filmde başrolleri Mia Wasikowska, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Charlie Hunnam ve Jim Beaver paylaşıyor. Filmin Ekim ayında vizyona girmesi bekleniyor.

image

2- The Martian (Mars)

Yazar Andy Weir’in 2012 yılında yayınlanan bilimkurgu türündeki aynı adlı kitabından uyarlanan filmin yönetmeni Ridley Scott. Oyuncu kadrosunda Matt Damon, Jessica Chastain, Jeff Daniels, Kristen Wlig bulunan film Kasım ayında gösterime girecek.

image

3- Pan

Masal bu kez yönetmen Joe Wright’ın elinde hayat buluyor ve onun gözünden biraz daha büyüklere masal kıvamına geliyor. Temmuz ayında vizyona girmesi beklenen filmde Peter Pan’ı Levi Miller canlandırırken; Hook karakteri ise Hugh Jackman’a emanet. Diğer rollerde ise Garrett Hedlund ve Rooney Mara görülüyor.

image

4- Kingsman The Secret Service (Kingsman: Gizli Servis)

Matthew Vaughn yönetmenliğinde çekilen filmde başrolleri Colin Firth, Taron Egerton, Samuel L. Jackson, Michael Cain, David Beckham, Sofia Boutella paylaşıyor. Film, Mark Miller’ın çizgi romanından uyarlanıyor ve babasını çok küçük yaşta, askeri bir görevde kaybeden bir çocuğun istihbarat ajanı olma serüvenini anlatıyor.

image

5- Jupiter Ascending (Jüpiter Yükseliyor)

Wachowski kardeşler tarafından yazılıp yönetilen, oldukça yüksek bütçeli film aynı zamanda kardeşlerin bilimkurgu türüne dönüş yaptığı bir uzay macerasını anlatıyor. Başrollerde Channing Tatum, Mila Kunis, Sean Bean, Eddie Redmayne, Dougles Boath yer alıyor.

image

Bir de Buna Bakalım

Sürprizsiz Bir Oscar Gecesi (2019)

Bu yıl 91. kez düzenlenen tören ile sahiplerine ulaşan Oscar Ödülleri, sürprizsiz kazananları ve 30 …

Bir Cevap Yazın