Son Dakika!
Ana Sayfa » Dizi » Yepyeni Bir Dizi “Turn”

Yepyeni Bir Dizi “Turn”

turn1Breaking Bad, The Walking Dead ve Mad Men son derece kaliteli dizilerin yapımcı kanalı AMC yeni bir dizi ile karşımızda: Turn.

İşgal altındaki topraklarda Amerikalıların, İngilizler ile olan mücadelesinin anlatıldığı bir gizli ajan dizisi olan Turn karakterleri ve konusuyla dikkatleri çekiyor.

Bize çok uzak bir konu olması ve oyuncular arasında ünlü isimlerin yer almaması dizinin handikapı olarak görülüyor. Yalnız ilk bölümden itibaren Amerikan bağımsızlık savaşının içinde buluyoruz kendimizi.

Dizinin sahnelerinde izlediğimiz ortam bizi tamamen dönemin havasına sokuyor. Oyuncuların da performansı gayet başarılı. İleride birçok filmde başrollerde görebileceğimiz isimler olabilirler.

Tarihi filmleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir dizi olarak görülebilir Turn. Biraz da gerilim içerikli olan dizide heyecanın üst seviyelere çıktığı sahneler de bulunuyor.

The Walking Dead’in sezon sonundan itibaren yayınlamaya başlayan Turn dizisinin ilk bölümünü izledikten sonra kesinlikle devam edeceğinize eminim.

Yazın sona eren dizilerimizin ardından bu yeni dizi bize kesinlikle ilaç gibi gelicek. Gerçek bir hikayeye dayanan dizinin bir de fragmanını izleyelim…

 

M. Deniz Akgül

Charlie Chaplin çok doğru söylemiş: ''Yakın plandan bakıldığında hayat bir trajedidir ama uzaktan bakıldığında komedidir.''

Bir de Buna Bakalım

Game of Thrones Final Sezonu İçin İlk Fragman

2017 yılından beri heyecanla beklenen dizinin 8. ve son sezonu için yayın tarihi ile birlikte …

Bir Cevap Yazın