Son Dakika!
Ana Sayfa » Drama » Yeni Dizi: Bloodline

Yeni Dizi: Bloodline

‘We are not bad people, but we did a bad thing!’ (Kötü insanlar değiliz ama kötü bir şey yaptık!) diyerek dizi piyasasına girmeye hazırlanan Netflix’in yeni dizisi Bloodline bu yılın heyecanla beklenen yapımları arasında.

blood

Gerilimli bir aile draması olan dizinin yaratıcıları Glenn Kessler, Todd A. Kessler ve Daniel Zelman. Sadece 13 bölüm olarak ekranlara gelecek olan dizinin bölümleri farklı yönetmenler tarafından çekilecek.
Dizinin başrol oyuncuları arasında; Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini (Mad Men), Sam Shepard , Sissy Spacek, Jamie McShane bulunuyor.

Rayburn ailesinin istenmeyen üyelerinden birinin eve dönüşü ve bununla birlikte ailenin çevresinde gelişen olayları konu alan dizide, sadakat sınırları zorlanıyor ve karanlık geçmiş tüm aileyi tehdit ediyor.

Seda Yıldız

' Sinema, erkek bakış açısıyla yazılmış kadın tarihidir. ' / Godard
Seda Yıldız

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

2 yorum

  1. Nothing else matters in hoş versiyonu eşliğinde iyi bir yapım bekliyorum. House of Cards, Marco Polo… Bu Netflix müslüman işi! 😀

  2. Cast iyi görünüyor. Alttan alttan gelen gizem havası, geçmişte acaba neler oldu merakı göz boyuyor. Umarım kurgu da en az fragman kadar içine çeker. Bekliyoruz bakalım. (:
    Selamlar Kadir.

Bir Cevap Yazın