Son Dakika!
Ana Sayfa » Drama » Tom Hardy’li Mini Dizi Taboo Yeni Yılda Ekranlarda

Tom Hardy’li Mini Dizi Taboo Yeni Yılda Ekranlarda

Yeni yılın ilk ayında ekrana gelmeye hazırlanan mini dizi Taboo 8 bölüm olarak yayınlanacak. Senaryosunu Tom Hardy’nin babası Chris Hardy ve Steven Knight ile beraber yazdığı ve yapımcıları arasında yine Tom Hardy ile Ridley Scott bulunan dizinin yönetmeni ise Kristoffer Nyholm.

Dizide, son 10 yıldır Afrika’da olup kendisinden haber alınamayan ve artık öldü kabul edilen James Keziah Delaney’in intikam hikayesi anlatılıyor. Delaney 1814 yılında Londra’ya geri döndüğünde babası ölmüştür. Geride ise gizemlerle ve düşmanlarla çevrili bir şirket ve ölüm kalmıştır. Delaney hem bu karanlık sırları ortaya çıkarmak hem de mirasını ve canını korumaya çalışıp intikam almak zorundadır.

7 Ocak’ta BBC One, 10 Ocak’ta FX kanallarında başlayacak olan Taboo’da Tom Hardy’e Jonathan Pryce, Oona Chaplin, Stephen Graham, Michael Kelly, Jessie Buckley, David Hayman gibi isimler eşlik ediyor.

Seda Yıldız

' Sinema, erkek bakış açısıyla yazılmış kadın tarihidir. ' / Godard
Seda Yıldız

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

Bir Cevap Yazın