Son Dakika!
Ana Sayfa » Gerilim » Tim Burton İmzalı Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları’ndan İlk Fragman

Tim Burton İmzalı Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları’ndan İlk Fragman

Gizemli bir ada… Terk edilmiş bir yetimhane… Fazlasıyla tuhaf fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon… Yaşadığı korkunç aile trajedisi yüzünden Galler kıyılarındaki, dünyadan uzakta kalmış bir adaya yolculuk eden on altı yaşındaki Jacob, burada Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocuklar Yetimhanesi’nin yıkıntılarını keşfetmekle kalmayıp, Bayan Peregrine’in çocuklarının sadece tuhaf olmaktan çok daha fazlası olduğunun farkına varır.

miss-peregrines-home-for-peculiar-children-green-butterfield-slice-600x200

Ransom Riggs tarafından kaleme alınan Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları) uzun süre kitap listelerinde üst sıralarda yer alıp büyük yankı uyandırınca Hollywood’un çekim etkisine de girmiş oldu ve ünlü yönetmen Tim Burton tarafından sinemaya uyarlandı. Burton’ın sinema diline zaten çok yakışan bir hikayeye sahip olan film, O’nun fantastik anlatımıyla Eylül 2016’da karşımızda olacak.

205612-tim-burton-home-for-peculiar-children

Filmde Eva Green, Asa Butterfield, Chris O’Dowd, Ella Purnell, Samuel L. Jackson, Terence Stamp gibi ünlü isimler başrolleri paylaşıyor.

Seda Yıldız

' Sinema, erkek bakış açısıyla yazılmış kadın tarihidir. ' / Godard
Seda Yıldız

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

Bir Cevap Yazın