Son Dakika!
Ana Sayfa » Haber » Steven Spielberg ve Tom Hanks’den Bu Sefer Çarpıcı Bir Casus Filmi

Steven Spielberg ve Tom Hanks’den Bu Sefer Çarpıcı Bir Casus Filmi

Amerika ve Rusya arasındaki soğuk savaş sırasında geçen “Casuslar Köprüsü (Bridge of Spies)”, Amerikalı bir avukatın CIA tarafından Sovyetler Birliği’nde esir bulunan bir pilotu kurtarmak için işe alınmasını anlatıyor.

bos

Yönetmenliğini Steven Spielberg’in yaptığı filmin senaristleri ise Coen Kardeşler. Böyle bir kamera arkasına da oyuncu olarak elbette Tom Hanks yakışırdı.

Amerika’da gösterime giren filmin ilk hafta itibari ile çok iyi puanlar alması ise böyle bir kadro için sürpriz olmadı. “Casuslar Köprüsü (Bridge of Spies)”ni ülkemizde ise 27 Kasım tarihinde izleyebileceğiz.

Gizli ajan filmlerinin son derece popüler olduğu bu günlerde Ajan (2015), Spectre (2015), Sicario (2015), Üçkagitçi Mortdecai (2015), Görevimiz Tehlike 5 (2015), Kod Adi: U.N.C.L.E. (2015), ve Kingsman: Gizli Servis (2014) filmlerinden sonra “Casuslar Köprüsü (Bridge of Spies)” de zincirin son ve en güzel parçalarından biri olacağa benziyor.

M. Deniz Akgül

Charlie Chaplin çok doğru söylemiş: ''Yakın plandan bakıldığında hayat bir trajedidir ama uzaktan bakıldığında komedidir.''

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

Bir Cevap Yazın