Çarşamba , 12 Aralık 2018
Ana Sayfa » Aksiyon » Sicario’nun Devam Filmi Oldukça İddialı Geliyor

Sicario’nun Devam Filmi Oldukça İddialı Geliyor

Denis Villeneuve yönetmenliğinde çekilen 2015 yapımı ilk film olan Sicario’nun beklenenin üzerinde beğeni alıp gişe yapmasının ardından yapımcılar ikinci film için atağa geçtiler. Serinin devam filminde yönetmen koltuğuna , son dönem İtalyan sinemasının genç yeteneklerinden Stefano Sollima oturuyor. Villeneuve dışında Emily Blunt da bu yeni filmde yok. Ancak hatırı sayılır bir kadro ve daha sıkı bir senaryo ile geliyor film.

Uyuşturucu kartellerinin Amerika sınırından geçişlerini engellemek için savaşı kızıştırıp kartel patronun kızını kaçıran federal ajanlar Alejandro ve Graver , bu olay sonucunda savaştıkları tarafın da masumiyetini sorgulamaya başlıyorlar.

29 Haziran’da Amerika’da gösterime girecek olan filmde başrolleri ; Josh Brolin, Benicio Del Toro, Isabela Moner, Matthew Modine, Catherine Keener, Manuel Garcia-Rulfo, Jeffrey Donovan, Christopher Heyerdahl ve Shea Whigham paylaşıyorlar.

Seda Yıldız

Seda Yıldız

' Sinema, erkek bakış açısıyla yazılmış kadın tarihidir. ' / Godard
Seda Yıldız

Bir de Buna Bakalım

Su Her Zaman Hayat Değil: The Rain (Türkçe Altyazılı Fragman)

Netflix’in Danimarka yapımı orijinal dizisi The Rain ilk sezonuyla 4 Mayıs’ta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yağmurla …

Bir Cevap Yazın