Son Dakika!
Ana Sayfa » Dizi » Mads Mikkelsen ve Netflix Buluşması

Mads Mikkelsen ve Netflix Buluşması

2012 yılında Victor Santos tarafından kaleme alınan ve yaratılan suikastçi karakter Duncan Vizla ya da nam-ı diğer Black Kaiser çizgi romanı uyarlaması olan Polar filmi Ocak ayı içinde Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Emekliliğin tadını çıkarmak isteyen Kaiser, kellesine servet biçen eski şirketinin üzerine saldığı sayısız katil ile mücadele etmek zorunda bırakılıyor ve macera da tekrar başlıyor. Filmde Kaiser karakterine dünyaca ünlü aktör Mads Mikkelsen hayat verirken diğer rollerde ise; Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville ve Richard Dreyfuss gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda da İsveçli yönetmen Jonas Åkerlund oturuyor.

Konusu itibariyle John Wick benzetmeleri yapılsa da ; bana kalırsa Mikkelsen oyunculuğu ile filmi çok başka bir noktaya taşıyacaktır.

Seda Yıldız

' Sinema, erkek bakış açısıyla yazılmış kadın tarihidir. ' / Godard
Seda Yıldız

Bir de Buna Bakalım

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en sevilen ve beklenen yapımlarından biri olan Stranger Things’in üçüncü sezon fragmanı yayınlandı. Fragman …

Bir Cevap Yazın