Ana Sayfa » Dizi » House of Cards

House of Cards

Netflix internet üzerinden yayın yapan bir film kiralama şirketi. Ülkemiz üzerinden sağladığı faydalara ulaşamazsakta oldukça büyük bir şirket haline geldi kısa zamanda. 2013 şubat ayında House of Cards porjesini duyurduğunda oldukça yenilikçi bir işe imza atmış oldu.

House of Cards’ın tüm bölümlerini aynı anda yayına vererek yepyeni bir yolu açtığını düşünüyorum. 13 bölüm süren ilk sezona tüm izleyiciler aynı anda  1 Şubat 2013’te erişebilir oldu.

Özellikle kadrosuyla dikkat çeken House of Cards’ın  2. sezon bölümlerine de 14 Şubat 2014 te izleyebileceğiz.

Kevin Spacey ilk sezonda oldukça hırslı bir milletvekilinin güç için neler yapabileceğini tüm oyun hünerleriyle yansıtmış diyebilirim.  Özellikle dizi 4. bölmünden sonra tamamıyla izleyiciyi içine çekiyor.

Dizinin yapımcısı ve ilk iki bölümün yönetmeni Fight Club ile hayatımıza giren David Fincher bence yine farkını ortaya koymuş diye düşünüyorum. Holywood’un en inişli çıkışlı yönetmeni olarak gördüğüm Joel Schumacher‘ de 2 bölümü yönetmiş.

Gökhan Baş

Look! It's moving. It's alive. It's alive... It's alive, it's moving, it's alive, it's alive, it's alive, it's alive, IT'S ALIVE!

Latest posts by Gökhan Baş (see all)

Bir de Buna Bakalım

Westworld 2. Sezon Fragmanı

HBO kanalının iddialı yapımlarından olan ve geçtiğimiz yılın adaylığı da ödülleri de bol dizisi Westworld …

Bir Cevap Yazın