Son Dakika!
Ana Sayfa » Drama » House of Cards 5. Sezon için Geri Sayım Başladı

House of Cards 5. Sezon için Geri Sayım Başladı

Aynı zaman da politikacı da olan yazar Michael Dobbs’un aynı adlı eserinden uyarlanan dizi, 5. sezonu ile 30 Mayıs’ta ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kevin Spacey ve Robin Wright’ın başrolünde oldukları ve Spacey’nin Frank Underwood karakteri ile adeta devleştiği dizide Michael Kelly, Jayne Atkinson, Neve Campbell, Derek Cecil, Paul Sparks ve Joel Kinnaman da yer alıyor.

Dizi başladığı ilk sezondan beri Amerika siyasetine karşı taraflı olmayan yaklaşımı, siyasetin kirli yüzünü gözler önüne sermesi, siyasetçilerin en az yaptıkları siyaset kadar kirli olan özel hayatlarını anlatması ile türdeşleri arasında zirveye yerleşti.

30 Mayıs’ta Netflix’te olacak olan dizi aynı zamanda 31 Mayıs’ta tüm bölümleri ile dublajlı olarak Digiturk beIN CONNECT’te de yayınlanacak.

‘The American people don’t know what’s best for them. I do.’ / ‘Amerikalılar kendileri için en iyi olanı bilmiyorlar, ben biliyorum.’ Diyor Underwood, başkanlık seçiminde yürüdüğü yolda…

Seda Yıldız

Seda Yıldız

' Sinema, erkek bakış açısıyla yazılmış kadın tarihidir. ' / Godard
Seda Yıldız

Bir de Buna Bakalım

Barış Bıçakçı Dokunuşuyla ‘İşe Yarar Bir Şey’

Yönetmenliğini Pelin Esmer’in yaptığı ve yine senaryosunu da Esmer ile birlikte ünlü yazarlarımızdan Barış Bıçakçı’nın …

Bir Cevap Yazın