Son Dakika!
Ana Sayfa » Macera » 47 Ronin’den Yepyeni Videolar

47 Ronin’den Yepyeni Videolar

Yılın son günlerinde güzel filmler sinemalarda vizyona girmeye devam ediyor. Hobbit serisinin ikinci filminden sonra bir başka fantastik macera 27 Aralık tarihinde Keanu Reeves “47 Ronin” ile beyaz perdelerde yerine alacak.

Uzun süredir merakla beklenen filmler listelerinde yer alan yapımın ilk olarak çekim ekibi için Japonca çekildiği daha sonra İngilizce olarak düzenlendiğini Keanu Reeves bir röportajında belirtmişti. Bunun da gayet normal olduğunu diğer tüm oyuncuların Japon olmasından anlayabiliyoruz.

Sinemaya daha önce altı kere uyarlanan 47 Ronin hikayesinin bu yedinci uyarlamasının bir Hollywood yapımı olması ise bir ilk. Film, acımasız bir shogun tarafından öldürülen ustalarının ve ona yapılan saygısızlığın öcünü almak isteyen bir grup samuray’ın hikayesini anlatıyor. Yönetmenliğini Carl Rinsch’in yaptığı uyarlamanın başrollerinde Keanu Reeves’e Hiroyuki Sanada eşlik ediyor.

Daha önce iki farklı fragmanı yayınlanan filmin sahnelerinden oluşan üç farklı videosu da yayınlandı. Filme gitmeden önce bu videoları izlemekte yarar var. İşte bu videolar ve daha sonrada filmin iki resmi fragmanı.

The Ronin are attacked by the Tenegu Monks

Kai attacks the Beast of Age

The Witch casts a spell with Lord Kira

Resmi Fragman 1

Resmi Fragman 2

M. Deniz Akgül

Charlie Chaplin çok doğru söylemiş: ''Yakın plandan bakıldığında hayat bir trajedidir ama uzaktan bakıldığında komedidir.''

Bir de Buna Bakalım

Once Upon a Time in Hollywood Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Quentin Tarantino’nun yazıp yönettiği ve kariyerinin 9. filmi olan Once Upon a Time Hollywood için …

Bir Yorum

  1. Bekliyoruzz:))

Bir Cevap Yazın