Son Dakika!
Ana Sayfa » Genel » 2014 Yılının En Merakla Beklenen Filmi Seçildi

2014 Yılının En Merakla Beklenen Filmi Seçildi

Dünyanın en ünlü müzik kanalı olan Mtv izleyicilerinin oylarıyla 2014 yılının en merak edilen filmi berlirlendi.

Toplam 16 filmin katıldığı ve turnuva usulü elemelerin yapıldığı seçimlerde yarı finalde “Vampire Academy” ile “Divergent, “Veronica Mars” ile de “The Runner Maze” karşılaştı. Hobbit, Robocop, Noah ve X-Men filmlerinin elemelerde yenilmesi ise kullanıcıların genç olmasına bağlanıyor.

“Veronica Mars” ile “Vampire Academy”nin finale kaldığı oylama sonrası finalin galibi “Veronica Mars” oldu. 2004 Yılında televizyon dizisi olarak yayınlanmaya başlayan “Veronica Mars” üç yıl içerisinde toplam 64 bölüm olarak gösterilmişti.

Suç ve drama türündeki dizinin filminde komedi unsurları da yer alacak. 14 Mart 2014 tarihinde vizyona girecek olan filmin başrolünde dizide de izlediğimiz Kristen Bell oynuyor. Yönetmenliğini ise dizinin de iki bölümünü yöneten Rob Thomas yapıyor.

Filmin çekimleri ise toplamda sadece 23 gün sürmüş. 17 Haziran 2013 gününde başlanan çekimler 23 Temmuz 2013 de sona ermiş. Tatil günleri çıkarıldığında ortaya bu ilginç sonuç çıkıyor.

Çekimlerden 2-3 ay önce de Kristen Bell’in bir kız bebek dünyaya getirdiğini de unutmamak gerek.

Sonuç olarak bizi güzel bir film bekliyor. Önce tabiki fragmanı izliyoruz.

M. Deniz Akgül

Charlie Chaplin çok doğru söylemiş: ''Yakın plandan bakıldığında hayat bir trajedidir ama uzaktan bakıldığında komedidir.''

Bir de Buna Bakalım

Sürprizsiz Bir Oscar Gecesi (2019)

Bu yıl 91. kez düzenlenen tören ile sahiplerine ulaşan Oscar Ödülleri, sürprizsiz kazananları ve 30 …

Bir Cevap Yazın